www.przedszkolenr3.com

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

17-100 Bielsk Podlaski

ul. Żeromskiego 4

Przedszkole nr 3 w Bielsku Podlaskim
Przedszkole nr 3 w bielsku podlaskim
Przedszkole nr 3 w bielsku podlaskim
Przedszkole nr 3 w bielsku podlaskim
Przedszkole nr 3 w bielsku podlaskim

konkursy

W konkursie rejonowym „Ojczyste Słowo”- RodnajeSłowa (zorganizowanym przez Białoruskie Towarzystwo Społeczno- Kulturalne) w pierwszym etapie Nadia Ch. otrzymała wyróżnienie, Maja D. i Gabriel N. III miejsce, natomiast Leon T. zajął II miejsce. Do drugiego etapu: eliminacji centralnych, które odbyły się w 18.10.2021r w BDK-u przeszli Gabriel N., Maja D. i Leon T. W II etapie Leon otrzymał II miejsce. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie, gratulujemy serdecznie!!!

Konkurs recytatorski „Ojczyste Słowo” – eliminacje centralne

Dnia 19.10.2021 r. w Bielskim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski: Trójgłos poetycki”. Przedszkolaki miały za zadanie recytację dwóch wierszy w jęz. polskim i białoruskim. W tych zmaganiach Maja D. (z grupy „Misie”) otrzymała wyróżnienie, Leon T. ( z gr. „Biedronki”) II miejsce, natomiast Gabriel N. i Nadia Ch.( z grupy „Motyle”) ex aequo- I miejsce. Naszym przedszkolakom gorąco gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Konkurs recytatorski „Trójgłos poetycki”

Laureaci Konkursu muzycznego „Przy wigilijnym stole” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im.Jana Pawła II w Białymstoku.
 
Gratulujemy!
– Gabriel N.
– Zofia Z.
– Nadia Ch.

Konkurs muzyczny „Przy wigilijnym stole”

3 grudnia 2021r. został rozstrzygnięty wewnątrz przedszkolny konkurs plastyczny „Bombka Bożonarodzeniowa”. Konkurs skierowany był do dzieci i rodziców naszego przedszkola, zaś jego celem było rozwijanie kreatywności i kultywowanie tradycji. Z uwagi na to, że wszystkie bombki były przepiękne i okazały się prawdziwymi dziełami sztuki komisja konkursowa uznała, że należy nagrodzić wszystkie prace.
Dziękujemy i gratulujemy!

Konkurs plastyczny

„Bombka Bożonarodzeniowa”.

  • Koło teatralne „Iskierka” z grupy Misie zdobyło wyróżnienie w VI przeglądzie amatorskich zespołów teatralnych. Jury doceniło małych aktorów za przedstawienie „Legendy polskie”.

 

  • Julia Beziuk z grupy Biedronki z wierszem „Na straganie” Jana Brzechwy zdobyła nagrodę.

VI Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych