Wielkanocne warsztaty w grupie Motyle

Pod okiem Pani Elżbieta Ochrymiuk z Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim dzieci wykonały palmy wielkanocne. Wierzbowe gałązki i bazie przyozdobione kwiatami z bibuły wprowadziły wszystkich w przedświąteczny nastrój.

Motyle na wycieczce w Szkole Muzycznej

Czekała tam na nas spora dawka atrakcji. Mogliśmy nie tylko zobaczyć wiele instrumentów, ale również na niech zagrać. To doświadczenie sprawiło nam wiele frajdy. Bezpośredni kontakt z muzyką jest niewątpliwie najlepszym sposobem kształtowania wrażliwości muzycznej. Dyrekcji i gronu pedagogicznemu Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Bielsku Podlaskim serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas, niezapomniane przeżycia i rozbudzenie zainteresowań muzyką. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków są przyszli wirtuozi gry na instrumentach.

Dzień wody w grupie Motyle

Dzieci odkrywały tajemnice wody, jej znaczenie dla życia ludzi, zwierząt i roślin. Poznały wędrówkę kropelki wody - jej obieg w przyrodzie. Starszaki już wiedzą, że woda jest niezbędna do życia i należy ją oszczędzać, ślą więc przekaz dla innych: nie marnujmy wody!

Witaj Wiosno!

Powitanie wiosny w grupie Motyle

Motyle na warsztatach plastycznych "Wielkanocne kury" w Bielskim Domu Kultury. Pracy co niemiara, ale efekt wspaniały.